Bell Schedule

Locker Bell 7:40am

Warning Bell 7:50am

1st 7:55am - 8:44 am

2nd 8:47am - 9:36 am

3rd 9:39 am - 10:38 am

4th 10:41 am - 11:30 am

5th 11:33 am - 12:22 pm

6th 12:25 pm - 1:13 pm

7th 1:16 pm - 2:05 pm

8th 2:08 pm - 3:02 pm

@ 2:59 pm Drivers/Pickup Dismissal

@ 3:02 pm Bus Riders